Aktywowane migdały - gdzie kupić?

Czy ktoś może napisać gdzie można dostać aktywowane migdały? Może być jakis sprawdzony sklep online, ale z uwagi na koszty przesyłki może któryś z supermarketów je sprzedaje?

Nigdy nie widziałam aktywowanych migdałów w sklepie. Ale jaki problem aktywować samemu w domu?

@alex nic prostszego. Aktywuje wszystkie orzechy sama, mniej więcej tak jak opisane na tej stronie:

Powodzenia!

Też nigdy nie znalazłam aktywowanych migdałów (czy innych orzechów) w sklepie. Staram się sama aktywować ale czasem po prostu lekko prażę.

Uważałabym z prażeniem orzechów, ponieważ poprzez prażenie kwasy tłuszczowe się utleniają, czyli towrzą się trans tłuszcze, które są zabójcze dla naszego organizmu.

Witam serdecznie,

czy kots moze znalazl w Polsce sklep sprzedajacy aktywowane orzechy / nasiona?
Tu link do sklepu w Angli Activated Nuts & Seeds - Raw Ecstasy
ale w polsce zapewne ceny bylyby korzystniejsze.
Pzdr
Aga

@Agnes nigdy nie znalazlam sklepu z aktywowanymi orzechami :frowning: Kupuje w https://ekochatka.pl/orzechy-1522181064 i sama aktywuje .

@alicja dziekuje i tak mam zamiar to robic systematycznie :slight_smile: ale chcialam tez sprawdzic czy w Polsce sa ewentualnie dostepne. Moze sama taki otworzysz skoro to robisz? Inspiracja juz jest z Raw Ecstasy ktory podeslalam :slight_smile:
Dziekuje za sparwdzony sklep!

Pozdrawiam

Hehe :smiley: no moze powinnam. Mysle ze predzej czy pozniej ktos wypelni ta luke na ryknu.